Я чую, бачу, смакую світ
Відкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеІнБазе люб’язно запрошує вас до онлайн-дискусії, яка буде стосуватися презентації ініціативи «Let’s do it together», волонтерської діяльності організації, а також можливостей громадянської участі мігрантів. Якщо ви хочете дізнатися більше про ці теми та іншу діяльність ІнБазе, обов’язково підпишіться на цю подію!
Реєстрація тут.
Відкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеЗапрошуємо на день відкритих дверей в пацієнтській організації “АМЕЛІЯ”! Дата: 6 травня Час: з 14:00 до 18:00 “Підтримка в новій країні: знайомство з доступною системою допомоги для мігрантів та біженців з важкими та…
БільшеВідкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеЗапрошуємо на день відкритих дверей в пацієнтській організації “АМЕЛІЯ”! Дата: 6 травня Час: з 14:00 до 18:00 “Підтримка в новій країні: знайомство з доступною системою допомоги для мігрантів та біженців з важкими та…
Більше