Я чую, бачу, смакую світ
Відкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеПерший український сніданок у Депо, тематично оформленний в українському дусі, але відкритий для всіх без винятку. Візьміть із собою дітей на танцювальну виставу з орігамі та на танцювальний майстер клас від проекту «Tanec do ubytoven». Крім того, послухайте виступ музикантки OKSYI, яка поєднує у своїх піснях блюз і джаз в експерементальному стилі.
Насамкінець, не забудьте принести із собою улюблену їжу на ваш смак: чеську, українську, тайську – вирішувати вам. Ставте на стіл, діліться з іншими і куштуйте їхні фірмові страви. За кавою або чаєм можете зустріти як старих друзів, так і нових знайомих, які, можливо, стануть друзями.
Цей захід організовано у співпраці з організацією HateFree Culture, яка давно займається кампаніями проти насильства і ненависті.
ОРГАНІЗОВАНО У СПІВПРАЦІ ІЗ HATE FREE CULTURE. ВХІД ВІЛЬНИЙ.
Відкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеЗапрошуємо на день відкритих дверей в пацієнтській організації “АМЕЛІЯ”! Дата: 6 травня Час: з 14:00 до 18:00 “Підтримка в новій країні: знайомство з доступною системою допомоги для мігрантів та біженців з важкими та…
БільшеВідкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеЗапрошуємо на день відкритих дверей в пацієнтській організації “АМЕЛІЯ”! Дата: 6 травня Час: з 14:00 до 18:00 “Підтримка в новій країні: знайомство з доступною системою допомоги для мігрантів та біженців з важкими та…
Більше