Я чую, бачу, смакую світ
Відкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеПроект «Сім’я по сусідству» цього року відбудеться вже в шістнадцятий раз. В один момент по всій Чехії будуть разом обідати сім’ї чехів та іноземців, які проживають в одному місті. Можливість приєднатися досі відкрита для всіх зацікавлених, захід відбудеться 24 листопада.
Мета проекту – об’єднати за спільним столом сім’ї чехів із сім’ями іноземців з країн за межами Європейського Союзу і таким чином допомогти подолати бар’єри між сусідами різних національностей. Цього року будуть разом обідати 30 чеських та 30 іноземних сімей. Захід відбудеться під егідою некомерційної організації «Слово 21». Цьогорічний захід підтримав відомий чеський скрипаль Павел Шпорцл.
Захід «Сім’я по сусідству» донині привів до спільного столу з чехами, наприклад, сербів, індійців, казахів, сирійців, китайців або македонців. На зустрічі буде присутній помічник, який познайомить їх та допоможе їм подолати початкові перешкоди у спілкуванні. «Коли я вперше приїхала до Чехії, такого проекту не було. Було важко познайомитися з людьми навколо мене та налагодити стосунки в новій країні. Я хочу, щоб „Сім’я по сусідству“ допомагала іноземцям почувати себе в Чехії добре та створити тут відчуття дому», – каже Єлена Сіладжіч, директор організації «Слово 21». Організатори ретельно вибирають сім’ї з урахуванням їх інтересів та професії. «Наша мета – зв’язати сім’ї так, щоб вони хотіли залишатися на зв’язку навіть після закінчення проекту», – додає Ліляна Батованя.
Більше інформації можна знайти на сайті «Слова 21».
Цей проект, орієнтований на інтеграцію іноземців, фінансується Міністерством внутрішніх справ Чеської Республіки та Магістратом міста Праги.
Відкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеЗапрошуємо на день відкритих дверей в пацієнтській організації “АМЕЛІЯ”! Дата: 6 травня Час: з 14:00 до 18:00 “Підтримка в новій країні: знайомство з доступною системою допомоги для мігрантів та біженців з важкими та…
БільшеВідкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеЗапрошуємо на день відкритих дверей в пацієнтській організації “АМЕЛІЯ”! Дата: 6 травня Час: з 14:00 до 18:00 “Підтримка в новій країні: знайомство з доступною системою допомоги для мігрантів та біженців з важкими та…
Більше