Я чую, бачу, смакую світ
Відкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеБудинок дітей та молоді «Стодулки» (DDM Stodůlky) організовує зустрічі, спрямовані на вивчення чеської мови та соціокультурну орієнтацію для новоприбулих з України. Зокрема, заходи розраховані на дітей з іншою рідною мовою та їхніх батьків.
Тут гратимуть в організовані та спонтанні ігри, будуть спортивні, музичні і рукодільні заходи, а також різноманітні екскурсії.
Учасники активно будуть придумувати програму під керівництвом педагогів чеської та української національностей. Екскурсії на вихідних будуть організувати самі учасники за допомогою гідів-педагогів.
Докладніше на сайті DDM Stodůlky.
Цільова група: діти 3-7 років та їхні батьки з іншою рідною мовою.
Реєстрація тут.
Відкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеЗапрошуємо на день відкритих дверей в пацієнтській організації “АМЕЛІЯ”! Дата: 6 травня Час: з 14:00 до 18:00 “Підтримка в новій країні: знайомство з доступною системою допомоги для мігрантів та біженців з важкими та…
БільшеВідкрийте разом з нами світ, який лежатиме у вас під ногами прямо біля Будинку культури Ладві. Не пропустіть унікальну можливість відвідати Фестиваль вуличної їжі, де можете скуштувати смачні делікатеси з…
БільшеЗапрошуємо на день відкритих дверей в пацієнтській організації “АМЕЛІЯ”! Дата: 6 травня Час: з 14:00 до 18:00 “Підтримка в новій країні: знайомство з доступною системою допомоги для мігрантів та біженців з важкими та…
Більше